אודות

20200412_165718_09_1

החלטתי להקדיש את חיי לחקר, תרגול והנגשת התפתחות אישית ופילוסופיה רוחנית. אני מפרסם כאן, בחינם לגמרי וללא מטרות רווח, את התובנות הכי חשובות ששינו את חיי, ואני מאמין שיכולות לשנות גם את חייך.

שמי אנטון רוגצ'בסקי, וזהו יומן המסע שלי המקבץ את השיטות הכי טובות והתובנות שאספתי במסע של התפתחות אישית במשך שנים. אני חי ונושם את מה שאני ממליץ, אז זה עובד! שהותך כאן תחסוך לך זמן יקר מפז של חיפוש ומחקר, כי יש הרבה ספרים, מורים וזרמים, לכן לפעמים קשה להבין מאיפה להתחיל.

הכתיבה נובעת ממחקר מתמשך ומעמיק לתוך התפתחות אישית – אלפי שעות של הרצאות, עשרות מהספרים הכי טובים בתחום, סדנאות, הרהורים, הנחיה וכמובן תרגול אישי מעמיק. התוצאה היא השיטות הכי מזוקקות, בדוקות ויעילות שיש. רוב הפוסטים שלי הם מתחת לאלף מילים, ככה שאין דבר מיותר, רק התובנות הכי חשובות שיכולות לשנות את חייכם. 

הרבה פעמים יש את הנטייה לחפש בעלי סמכות, או תארים שנוכל לסמוך עליהם שיביאו אותנו לתוצאות, אך כידוע זהו לא תחום אקדמי, ואין דרך ללמוד את רוב הדברים האלה בשום מוסד, או לקבל תעודה, אלא דרך מחקר אישי מעמיק והתנסות עצמית. זהו חוד החנית של התפתחות האדם מבחינה רוחנית, פסיכולוגית וסוציולוגית, אתם יכולים להפוך לחלק מזה ולקדם את האנושות למקומות חדשים, על ידי כך שקודם תפתחו את עצמכם לרמה הכי גבוהה שיש.

אני בסה"כ תלמיד בדרך הזאת, ואני משתף את התובנות מהדרך שיכולות לעזור לך בדרכך. למעשה אחד העקרונות שאני מאמין בהם הוא להישאר תלמיד ולהיות פתוח ללמוד דברים חדשים. אנשים הטוענים שהם מומחים גדולים יכולים להוביל למקומות לא בריאים עם "סמכות" מזויפת.

התוצאות מדברות בעד עצמן:

  • ניקיתי הרבה הרגלים רעילים והגעתי לרוטינה מאוד בריאה.
  • שיפרתי בצורה ניכרת את מערכות היחסים והיכולת לתקשר עם אנשים בצורה בריאה.
  • נהייתי הרבה פחות תלוי במה אחרים חושבים.
  • הדיכאון והחרדה ירדו ברמות משמעותיות, הפסקתי את כל התרופות לפני שנים.
  • כמעט ואין לי מחשבות שליליות ורגשות שליליים.
  • ביטחון עצמי ודימוי עצמי בריאים.
  • שיפור ניכר ברמת השלווה שלא תלויה במצב חיצוני.
  • ועוד אין ספור שינויים משמעותיים. נהייתי בן אדם חדש.

אני שמח מאוד שהגעת לכאן, כי אלו אינם נושאים מיינסטרים, והם דורשים מאמץ רב ושנים של תרגול. התפתחות אישית דורשת הסתכלות קדימה וחזון אדיר בשביל להשקיע בה. עץ התבונה הוא אתר לימודי ובסיסי שניתן להתייחס אליו כמו לספר אלקטרוני, כל מאמר הוא פרק נוסף, ובסוף החלקים מתחברים לתמונה כוללת של הבנה. זה מה שאנחנו מחפשים פה בעצם, הבנה של התמונה הגדולה של העולם ושל עצמנו.

"ההשקעה הכי חכמה, היא השקעה בעצמך." וורן באפט

בלוג בוורדפרס.קום. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: